Magie Sims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tanışma Kaynaşma

+4
DeJa Wu
Hodperest
Queen
RaR
8 posters

Tanışma Kaynaşma Empty Tanışma Kaynaşma

Mesaj tarafından RaR Salı Ağus. 11, 2009 10:08 am

Yeni üye olan herkes bura knedini kısaca tanıtsın ilk ben başlayayım Tanışma Kaynaşma 489741
Adım Zeynep bu sene liseye geçtim. Çok çektim şu SBS Tanışma Kaynaşma 339275 illetinden. Ama sınav biter bitmez herşeyi yaktık Tanışma Kaynaşma 489741
*
Neyse müzik çok büyük bi yerini kaplar hayatımın. Gothic,Trash,Senfonik,Power metal en çok dinlediğim türlerdir.
Slipknot,Arch Enemy,Blind Guardian,Epica,Nightwish,Sirenia,Theather of Tragedy,Within Temptation,Almora,Disturbed,Iron Maiden,Muse ve hayatımda tanıdığım en mükemmel insan Emilie Autumn dinliyorum Tanışma Kaynaşma 38579
*
Photoshopa büyük bir ilgim var portre çizmeyi bi de şarkı söylemeyi seviyorum I love you
*
Zamanla tanırsınız beni. Sıra sizde Tanışma Kaynaşma 489741
RaR
RaR
Admin

Tanışma Kaynaşma Empty Geri: Tanışma Kaynaşma

Mesaj tarafından Queen C.tesi Ağus. 29, 2009 3:17 pm

Merhaba Ben Cansu!
~
Müzik dinlemek Resim Yapmak ve Photoshop İle Uğraşmak en sevdiğim aktivitelrdir!En Sevidğim Sanatçılar:Avril Lavigne,Epica,Anna Vissi Ama Hepsinden Çok sevdiğim Biri Emilie Autumn'dur Onu Hiç bir zaman Normal Sevdiklerimin arasına Koymam Bir ayrı severim Tanışma Kaynaşma 185388
~
Tam Bir Sims Delisyim Tanışma Kaynaşma 38579
~
Çok arkadaş canlısı ve eğlenceliyimdir....
~
Yunanistan Göçmeniyim

İşte Bu benim
wiwi:
Queen
Queen

Mesaj tarafından Hodperest C.tesi Ağus. 29, 2009 5:39 pm

Hadi bende tanıtıyım bari kendimi What a Face
*
Ben Banu.Bu sene 8.sınıfa geçtim.İstanbulda oturuyorum falan filan.Salla bunları gelelim sevdiklerime ..
-Müzik dinlemek,sim ve tasarım yapmak faln gbi şeyler hobilerim Tanışma Kaynaşma 432772
Onun ayrıyetinde Zeyneple konuşmayı,sitemizle ilgilenmeyi,film izlemeyi seviyorum.Çok konuşkanm ve zıpır.Hiç yerimde duramam.
Neyse ben anlattım siz okudunuz.Yazmak sıkıcı. :(
Aklıma gelenler bunlar What a Face
Hodperest
Hodperest
Admin

http://www.hodperest-wordpress.com

Mesaj tarafından DeJa Wu C.tesi Ağus. 29, 2009 7:19 pm

Tamam sıra bende
Adım Anıl Anadolu guzel sanatlar lisesinin yetenek sınavını kazanarak müzik bölümüne girmeye hak kazandım bu sene başlıycam
Hobilerime gelirsek kitap okumayı fazlasıyla severim koca bir kitaplığım var.Müzik benimde hayatımda büyük bir rol oynuo.Özellikle klasik müzik , heavy metal,metal,Alternatif Rock severim ki metallica manga şebnem ferah ve farid farjat gibi sanatçıları dinlerim.Filmler ve simstebuna dahil
Tanışma Kaynaşma 432567
DeJa Wu
DeJa Wu

Mesaj tarafından ~delilah Salı Eyl. 01, 2009 2:18 pm

Merhabalar efendim, hoş geldiniz.
Bendeniz Dilara. Yaşım 15, Ankara'da yaşıyorum. Bu eğitim öğretim yılındai İsmi lazım değil Özel Anadolu Lisesinde Lise 2. sınıf, TM bölümü okuyor olacağım.
Zamanımın çoğunu dizi, fim izleyerek yahut da müzik dinleyerek geçiririm. Tarz olarak; Indie, progressive metal, soul, black metal, new age, arada sırada da heavy metal veya folk tercih ediyorum.
Piyasadaki bütün amerikan dizilerini izliyorum xD
Kitap okumayı ve fotoğraf çekmeyi de çok severim.
Photoshoptan da anlarım ama bir süredir uğraşmaktan hoşlanmıyorum. İleride daha da iyi tanışırız <3
~delilah
~delilah

Mesaj tarafından AyLéo Paz Eyl. 06, 2009 12:31 am

Hadi bende tanıtayım aww:

Adım Aylin What a Face
İstanbuldayım ve liseye geçtim Tanışma Kaynaşma 432567 Geçmişimde bazı kötü şeyler yaşasamda şuan mutluyum aww:
Herkez beni eğlenceli bir tip olarak tanımlar :P
Kitap okumayı çok severim Tanışma Kaynaşma 432567 Boş kaldığım zaman photoshopla uğraşıyorum XD Gitar çalmak istiyorum.
Altenative rock metal ve bazen jazz da dinlerim.Evanescence'nin Bring me to life en sevdiğim şarkı What a Face
Aslında çok büyük araba tutkunuyum utn: Hep ferrari ile bizim okulun önünden geçip millete hava atmak istemişimdir haha2:
Sinirlendiğim zaman gözüm hiçbişeyi görmez XD Nefret ediyorum bundan XD
Yarı türk yarı rusyalıyım Tanışma Kaynaşma 432567
<3
AyLéo
AyLéo

Mesaj tarafından Ekin~ Perş. Eyl. 10, 2009 8:33 pm

Adım Ekin. 6'ya geçtim. 11 yaşındayım yani. İstanbuldanım. Anime-Manga falan severim, tabi Shoujo'ysa xD Öhm, manga tarzı resimler çizmeyi çok severim. PS ile uğraşmayı da severim.
Bizim SBS şeysileri daha şimdiden başladı ya *-* dersane falan asdasfsad *-* hımpf.
her neyse, müzik zevkimi tam olarak bilmemekteyim xP pop, rock, j-pop, j-rock xD asdsafdasd kulağıma ne hoş gelirse onu dinlerim işte. Imm... nebiliyim. Tanışırız belki xD daha iyi tanırsınız xD

Ayrıca;; site gerçekten hoş görünüyor. Tanışma Kaynaşma 155362
Ekin~
Ekin~

Mesaj tarafından RaR Perş. Eyl. 10, 2009 10:29 pm

Hoşgeldin Ekin hey:
RaR
RaR
Admin

Mesaj tarafından Hodperest Perş. Eyl. 10, 2009 10:38 pm

Evet sitemize hoşgeldin I love you
Hodperest
Hodperest
Admin

http://www.hodperest-wordpress.com

Mesaj tarafından ~ilsu~ Cuma Eyl. 11, 2009 12:52 pm

bende tanıtayım o zaman kendimi Tanışma Kaynaşma 489741
ben ilsu ;
orduda oturuyorum ve 13 yaşındayım Tanışma Kaynaşma 432772
bilgisayar ve sims tutkunuyum I love you boş zamanlarımda kitap okumaya bayılırım <3
tam bir chris brown hastasıyımdır luv: onun şarkılarının hepsine bitiyorum Dil sarkıtan neyse Tanışma Kaynaşma 432772
photoshop benim için hayatın anlamı hüy:
bu siteyi ve burdaki arkadaşlarımın hepsini çok seviyorum <3
beni sevenler daima benim için değerlidir , sevmeyenlerede arkamı dönüp bakmam haha2:
işte ben buyum oh: Tanışma Kaynaşma 185388
~ilsu~
~ilsu~

Mesaj tarafından DeJa Wu Cuma Eyl. 11, 2009 12:56 pm

Hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar Tanışma Kaynaşma 432567
DeJa Wu
DeJa Wu